Apie komandą:

FK AviaSG (iki 2010 FK Olandai)
        Iniciatyvinė komandos dalis daugelį metų žaidė futbolą Olandų gatvės apylinkėse esančiuose stadionuose, kur reguliariai rinkdavosi, kviesdavosi draugus ir pažįstamus, bendradarbius, šiaip praeivius bei vietos vaikus pažaisti. Mėgėjų futbolo klubas Olandai oficialiai susikūrė 2009 metų vasaros gale, nes daugelis dabartinių komandos narių stebėdavo SFL rungtynes kuriose žaidė Užupio komanda ir taipogi norėjo išbandyti savo jėgas žaidžiant su kitais varžovais.

    Nuo 2009 metų lapkričio komanda pradėjo lošti SFL Teamsport Cup 2010 žiemos 7x7 čempionate, kur savo divizione užėmė 8-ąją vietą. Ten įgavome geros praktikos, pažinome kai kuriuos oponentus, pritraukėme naujų žaidėjų, o dabar startuosime - 2010 m vasaros SFL ERGO 2010 čempionate, D1 divizione.
  
    Komandoje susibūrę įvairūs žmonės – studentai, vadybininkai, verslininkai, menininkai, inžinieriai, aviacijos specialistai ir kitokio plauko profesijų atstovai – visus juos vienija aistra futbolui.
  
    SFL ERGO 2010 čempionate ekipa loš pirmus metus, nors yra žaidusių SFL lygoje ir ankstesniais metais, todėl pirminis tikslas yra išbandyti varžovus, nenusileisti jiems varžybose ir stengtis užimti kuo aukštesnę vietą. Svarbiausia, žinoma, yra pats malonumas žaisti, tačiau pergalių skonis komandai irgi yra žinomas, tad jų tikrai visomis jėgomis sieksime!
    Komanda treniruojasi Užupio (Vileišio mokyklos) stadione, tačiau mūsiškis stadionas neatitinka keliamų reikalavimų, kad galėtume jame lošti. Todėl buvo pasirinktas Bukiškio stadionas dėl ne itin didelių kaštų (be to, dalis komandos narių žiemą Bukiškio mokykloje žaidžia krepšinį ir mėgaujas pirtelės malonumais, tad nebuvo išvengta pasinaudoti ir ryšiais su bukiškio stadiono prižiūrėtoju Povilu).

    FK Olandai 2010 metų SFL ERGO 2010 čempionate dalyvaus AviaSG vardu, nes buvo pritrauktas generalinis rėmėjas, kuris šiuo sunkiu karaliams metu labai pagelbėjo komandai. Komandą remia AB „Avia Solutions Group“ – Lietuviško kapitalo verslo įmonių grupė, pasauliniu mastu teikianti kompleksinius aviacijos paslaugų sprendimus. Žinoma, komandoje žaidžia ir šios įmonių grupės futbolui neabejingi žaidėjai.

    SFL lygą pasirinkome, nes keli iniciatyvinės komandos grupės žaidėjai šioje lygoje žaidė nuo pat 2005 metų, o pati lyga per tą laiko tarpą labai sustiprėjo, išaugo ir patobulėjo. Manome, kad tai geriausia futbolo mėgėjams skirta lyga visoje Lietuvoje, o gal net ir Baltijos šalyse. Tiesa, dalis komandos žaidėjų dalyvauja ir žaidžia už kitas komandas dalyvaujančias kituose čempionatuose (kaip pvz. Vasaros futbolo lyga).